Sizin Reklam Burada
Xəbər lenti
17 oktyabr
16 oktyabr
BÜTÜN XƏBƏRLƏR

Azərbaycan Xalq Cumhuriyyətinin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş viktorinanın qalibləri müəyyən olundu

Tarix: 04-11-2018 11:43     Baxış: 2171 A- / A+
Azərbaycan Xalq Cumhuriyyətinin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş viktorinanın qalibləri müəyyən olundu


Manevr.az bildirir ki, “Kitabsevər uşaqlar” Facebook səhifəsi və YouTube kanalı YUNESKO-nun “İnformasiya hamı üçün” Proqramının Azərbaycan komitəsi və Yasamal rayon Mərkəzləşdirilmiş Kitabxana Sistemi ilə birgə Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş viktorina keçirilmişdir. Viktorinanın nəticələrinə görə Əhməd Əhmədli (Qax rayonu Namiq Allahverdiyev adına 2 №-li tam orta məktəbin 6-cı sinif şagirdi) və Minayə Quliyeva (Qax rayonu Namiq Allahverdiyev adına 2 №-li tam orta məktəbin 6-cı sinif şagirdi) I yerə, Sənubər Abakarova (Qax rayonu Namiq Allahverdiyev adına 2 №-li tam orta məktəbin 11-ci sinif şagirdi) II yerə, İlkin Rzayev (Şəki şəhər 5 №-li tam orta məktəbin 8-ci sinif şagirdi), Kənan Rzayev (Şəki şəhər 10 №-li tam orta məktəbin 4-cü sinif şagirdi) və Emil Qaffarlı (Şəki şəhər 18 №-li tam orta məktəbin 7-ci sinif şagirdi) III yerə layiq görülərək YUNESKO-nun “İnformasiya hamı üçün” Proqramının Azərbaycan komitəsi tərəfindən Fəxri Fərmanla təltif olunacaqlar.

Anar Əhmədov (Bakı şəhəri, Xəzər rayonu 136 №-li tam orta məktəb), Ləman Qaffarlı (Şəki şəhər 18 №-li tam orta məktəb), Səidə Abakarova (Qax rayonu Namiq Allahverdiyev adına 2 №-li tam orta məktəb), Şəms Əhmədzadə (Bakı şəhəri, Xəzər rayonu 136 №-li tam orta məktəb), Rahilə Hafizova (Qax rayonu Namiq Allahverdiyev adına 2 №-li tam orta məktəb), Vaqif İskəndərov (Bakı şəhəri, Xəzər rayonu 123 №-li tam orta məktəb), Elçin Xəlilli (Zərdab şəhər H.Aslanov adına 3 №-li tam orta məktəb), Mikayıl Qəribli (Bakı şəhəri, Xəzər rayonu 136 №-li tam orta məktəb), Fatimə Qəribli (Bakı şəhəri, Xəzər rayonu 136 №-li tam orta məktəb), Səbina Orucova (Bakı şəhəri 3 №-li tam orta məktəb), Məhəmməd İsgəndərli (Bakı, Xəzər rayonu 123 №-li tam orta məktəb), Emilya Abdurrəhmanova (Ağdaş rayonu Bəkir Nəbiyev adına 3 №-li tam orta məktəb), İnci İsayeva (Gəncə şəhər İmaddədin Nəsimi adına 44 №-li məktəb-litsey kompleksi), Murad Yusifli (Ağdaş rayon Maqsud Şeyxzadə adına THT Gimnaziya), Aygün Asvarova (Ağdaş rayonu Ləki qəsəbə 6 №-li tam orta məktəb), Osman Qocayev (Ağdaş rayonu, Maqsud Şeyxzadə adına THT Gimnaziya), Zöhrə İsazadə (Zərdab rayonu) YUNESKO-nun “İnformasiya hamı üçün” Azərbaycan komitəsinin Təşəkkürnaməsi ilə təltif olunacaqlar.

Bütün qalibləri ürəkdən təbrik edirik.

Azərbaycan Xalq Cumhuriyyətinin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş növbəti viktorina “Vışka” qəzeti ilə birgə keçiriləcək. Suallar Azərbaycan və rus dillərində “Vışka” qəzetində dərc olunacaq. Qəzeti izləyin.

Azərbaycan Xalq Cumhuriyyətinin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş viktorinanın qalibləri müəyyən olundu
Azərbaycan Xalq Cumhuriyyətinin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş viktorinanın qalibləri müəyyən olundu


Manevr.az








Adınız:*
E-Mail:
Şərhiniz:
Qalın mətn Maili mətn Vurğulanmış mətn Silinmiş mətn | Sol kənar üzrə düzləşdir Mərkəz üzrə düzləşdir Sağ kənar üzrə düzləşdir | Təbəssümlərin əlavə edilməsi Renk Seç | Gizli mətn Sitatın əlavə edilməsi Seçilmiş mətni kiril əlifbası transliterasiya ilə dəyişdir Spoiler Ekle
Sorğuya cavab yazın:
Saytımızın adının yazın
Cavabınız:*
Kodu yazın: *



Çox oxunanlar




Son yüklənənlər


Axtarış

Reklam

İqtisadiyyat
Media
Ədəbiyyat
İdman
Kriminal
Şou-biznes
Elan
Yazarlar
Təqvim

«    Oktyabr 2019    »
BeÇaÇCaCŞB
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Sorğu


Portalımızı dəyərləndirin.
Çox gözəl portaldı
Yaxşı portaldı
Yaxşıdı ...anma...
Yaxşı ola bilər
Xoşlamadım



Çox oxunanlar